slide

Lotnictwo - to jest nasza praca i w czym jesteśmy dobrzy. Można nas też opisać w kilku innych słowach.

Wiedzaznamy się na tym

Lotnictwo jest dla pracą i pasją. Jesteśmy na rynku już od 2006 roku, a nasze osobiste związki z lotnictwem i doświadczenia są dużo dłuższe. Specyfika naszej pracy wymaga od nas wiedzy, perfekcji w działaniu i znajomości tematu. Wciąż się rozwijamy i kładziemy nacisk na naukę nowych kwalifikacji. My nie jesteśmy przekonani, nie wierzymy, my wiemy.

Prostotajasno i na temat

Działalność w sektorze lotniczym wymaga wielu szkoleń, potwierdzeń, certyfikatów i zezwoleń, znajomości procedur, dokumentów i formularzy. Oferujemy klientom realizację konkretnych usług i dostaw w prosty i jasny sposób. Kwestie formalne i administracyjne zostają są po naszej stronie. Klient ma dostać produkt finalny szybko i bez komplikacji.

Zaufaniemożesz na nas polegać

Od zawsze budujemy zaufanie z naszymi dostawcami i klientami, mamy świadomość że nasza działalność ma wpływ na sprawność sprzętu i bezpieczeństwo lotów. Pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, a naszymi klientami od lat są Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Policja i inne służby i zakłady remontowe polskie i zagraniczne.